Dlaczego właśnie z centrum nurkowym Beskid Divers Kraków?

Centrum nurkowe Beskid Divers w Kraków najlepsze miejsce na rozpoczęcie przygody z nurkowaniem. Nurkowanie Kraków to nasza pasja, poświęcamy się jej w 100%, doskonaląc swoje umiejętności i dzieląc się nimi z naszymi kursantami. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie. Podczas podstawowego kursu nurkowania w Kraków nauczymy każdego jak bezpiecznie nurkować.

Nasze centrum nurkowania w Kraków to jedyne na południu Polski centrum autoryzowane przez międzynarodową federację nurkowania technicznego IANTD Kraków. Nasze centrum nurkowe w Kraków to także autoryzowane pięciogwiazdkowe centrum PADI Kraków oraz PADI TecRec, a także biznes partner DAN Kraków, Emergency First Response Center. To gwarancja, że twój podstawowy kurs nurkowania w Kraków zrealizowany będzie na najwyższym poziomie.

Tylko w Beskid Divers możesz już od początku swojej nurkowej ścieżki rozwoju używać suchego skafandra. Tylko u nas już podstawowy kurs nurkowy w Kraków możesz zrealizować w suchym skafandrze. Każdy, kto nie lubi marznąć, z pewnością to doceni.

Nasze centrum nurkowania w Kraków posiada bardzo rozbudowane zaplecze sprzętowo-techniczne. Jako jedyne centrum nurkowe Kraków działające na obszarze województw śląskiego i małopolskiego mamy swój prywatny basen. Posiadamy także własną wypożyczalnię sprzętu do nurkowania  Kraków oraz sklep nurkowy Kraków . Na początkowym etapie swojej nurkowej przygody, na przykład podczas podstawowego kursu nurkowania w Kraków możesz wypożyczać u nas sprzęt. Gdy uznasz, że chcesz zająć się nurkowaniem Kraków na poważnie, w naszym centrum nurkowym w Kraków zaopatrzysz się w najlepszy sprzęt, a my z chęcią pomożemy Ci go dobrać. Napełnimy też Twoje butle przed każdym nurkowaniem. W naszym centrum nurkowania Beskid Divers w Kraków napełniamy butle 300 bar PCP Kraków HP Kraków. Prowadzimy również autoryzowany serwis sprzętu nurkowego Kraków , w którym zadbamy o legalizację oraz naprawy twojego ekwipunku.